hero image

Obligacijos

Vilniaus širdyje, centriniame verslo rajone (CBD) statomam „Hero“ verslo centrui – investuotojų dėmesys. Jau skelbtos 3 obligacijų emisijos dalys, kurių metu rinkoje pasiskolinta 19,5 mln. eurų. Visos pritrauktos lėšos investuotos į projekto vystymą.

 

Praėjusiais metais 13,5 mln. eurų buvo pasiskolinta rinkoje, neviešai išplatinus dvi obligacijų emisijos dalis. Šiais metais skelbtos trečiosios viešos obligacijų emisijos dalies metu pritraukta dar 6 mln. eurų investicijų.

 

Iš viso investicijos į verslo centrą „Hero“ sieks 112 mln. eurų, o rinkoje planuojama pasiskolinti apie 60 proc. – iki 67 mln. Eurų.

 

Modernų, A klasės „Hero“ verslo centrą vysto jau 18 metų rinkoje veikianti ir didelę patirtį turinti komercinių ir gyvenamųjų NT projektų plėtotoja „Realco“.

Dokumentai

Kviečiame susipažinti su aktualiais dokumentais, kuriuose pateikta informacija padės priimti sprendimą dėl investavimo į verslo centro „Hero“ statybas.

UAB „Sostinės bokštai“ bazinio prospekto ir Obligacijų 3 dalies galutinių sąlygų SANTRAUKA

Obligacijų savininkų interesų gynimo sutartis

Susisiekite

Kviečiame susisiekti su mumis dėl galimybės investuoti į Vilniaus centrinėje miesto dalyje (CBD) statomą modernų verslo centrą „Hero“.

    SIŲSTI

    Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta.
    Netrukus su Jumis susisieksime!

    Kontaktai

    Norėdami gauti papildomos informacijos apie projektą, susisiekite su „Redgate Capital“, „Šiaulių bankas“ AB arba „Realco“