EN
Sveikų ir novatoriškų sprendimų pastatas

Sveikų ir novatoriškų sprendimų pastatas

Tai rinkoje neturinti lygių, sveikoji ir žalioji darbo aplinka, kuri padės Jūsų komandai atskleisti geriausia.

 

Sveikoji Hero darbo aplinka ir tvarus pastato gyvavimo ciklas buvo sukurti vadovaujantis pasaulinio lygio „Well“ ir „BREEAM EXCELLENT“ standartais. Kiekviena įgyvendinta detalė prisideda, kad čia Jūs taptumėte sveikesni ir laimingesni, o tai reiškia – labiau įsitraukę ir produktyvesni.

 

Hero tai – žaliosios erdvės, švarus oras viduje, daug dienos šviesos, išmanieji sprendimai ir iki smulkmenų apgalvoti, svarbūs darbuose dažnai pamirštami kasdienybes ritualai. Hero lyg naujasis Jūsų partneris pasirūpins, kad rastumėte kur susikaupti ir atsipalaiduoti, nepamirštumėte išgerti vandens, pajudėti ir valgyti sveikai kasdien. Privalumai nesibaigs su jūsų darbo laiku. Hero supa visos reikalingiausios paslaugos, kurios leis išplėsti laiką be rūpesčių už biuro ribų.

Naujas verslo centras

Centrinis verslo rajonas

Kalvarijų g. 24

Energinio naudingumo klasė

A+

Planuojama statybų pabaiga

2025 m. II ketv.

Naujas verslo centras
Aukštų plotai

Aukštų plotai

9, 10, 11

aukštuose

1900 m2

4 – 15

aukštuose

630 – 900 m2

2 – 3

aukštuose

4010 m2

hero image

Obligacijos

Skelbiamas trečiasis, 6 mln. vertės, obligacijų emisijos platinimas. Pritrauktos lėšos bus investuojamos į Vilniaus centrinėje miesto dalyje (CBD) statomą modernų verslo centrą „Hero“.

 

Skelbiama obligacijų emisija – vieša, prieinama ir privatiems, ir instituciniams investuotojams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Minimali investicinė suma – 1 tūkst. eurų. Emisijai bus taikomos 6 mėn. EURIBOR ir 6 proc. metinės palūkanos. Obligacijų emisijos trukmė iki pilno bendrovės išpirkimo – 2 metai. Investuotojams palūkanos bus mokamos kas pusmetį.

 

Obligacijų pasirašymo laikotarpis truks nuo balandžio 30 iki gegužės 14 d. Išplatinus emisiją, ją numatoma listinguoti „Nasdaq Vilnius“ alternatyvioje vertybinių popierių rinkoje „First North“.

 

Iš viso į šį projektą planuojama investuoti 112 mln. eurų. Praėjusiais metais dalis, 13,5 mln. eurų, buvo pasiskolinta rinkoje, neviešai išplatinus dvi obligacijų emisijas.

 

Modernų, A klasės „Hero“ verslo centrą vysto jau 18 metų rinkoje veikianti ir didelę patirtį turinti komercinių ir gyvenamųjų NT projektų plėtotoja „Realco“.

Lokacija

Greta naujų šiuolaikiškų verslo centrų. Atsinaujinęs rajonas su modernia architektūra.​

Geras susisiekimas tiek viešuoju, tiek privačiu transportu, įskaitant paspirtukus ar dviračius.

Netoliese ir lengvai pasiekiami prekybos centrai, restoranai, bankai, viešbučiai, sveikatingumo, grožio ir kitų paslaugų vietos.

Projekto architektai
Projekto plėtotojas

Realco

ICOR įmonių grupei priklausanti NT vystytoja UAB „Realco“ veiklą pradėjo 2006 m. ir šiandien yra viena iš sektoriaus lyderių Lietuvoje. Bendrovės portfelyje – daugiabučių namų projektai Vilniuje ir Šventojoje, taip pat komercinės ir visuomeninės paskirties objektai sostinėje.

243 800 m2

„Realco“ išplėtotų gyvenamųjų ir verslo projektų plotas.

121 500 m2

„Realco“ šiuo metu plėtojamų gyvenamųjų ir verslo projektų plotas.

Susisiekime

    SIŲSTI

    Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta.
    Netrukus su Jumis susisieksime!

    contact image